Hidrofors nav autoklāvs, jeb ko piedāvā lētais gals

Hidrofors tika iegādāts lielā veikalā, kura nosaukumu rotā 4 sarkani lieli burti. Tas pats veikals-noliktava, kura preces šad un tad nonāk Patērētāju tiesību aizsardzības centra publicētajā sarakstā Latvijā atklātās nedrošās preces. Tautā sauktais HIDROFORS – pēc būtības ir sūkņa iekārta, kas sastāv no SŪKŅA (uzsūc ūdeni) UN SPIEDKATLA (uzglabā ūdeni, nodrošina spiedienu sistēmā). Šoreiz ievērību izpelnījās WORTEX brīnums – it kā jau savu pamatfunkciju veic, taču pievienotās instrukcijas tulkojums pārspēj visu!

Hidrofors vortex
Hifrofors jeb sūkņu iekārta – Wortex ražots sūknis un Varem ražots spiedkatls, spriežot pēc pievienotajām instrukcijām

Dažas pērles no Wortex instrukcijas:
* Jūsu autoklāvs ūdeņošanai ir pašiesūcējs;
* Iepriekš, pirms sūkņa pirmās iedarbināšanas, tam ir jābūt piepildītam caur nosūtīšanas savienotāju ar nosūtīšanas šķidrumu, līdz tā iznākšanai ārā;
* Iesūkšanas fāzes laikā, apstādīšanas orgāniem (izsmidzinātāji, vārsti utt), kas atrodas nosūtīšanas caurulē, ir jābūt pilnībā atvērtiem…;
* Uzmanību! Sūknim nekad nav jādarbojas pa tukšo. Šāda noteikuma neievērošana ved pie tūlītējas sūkņa visas garantijas atcelšanas.

Bet ja nopietni…Šī instrukcija iesācējam – nepalīdzēs, pašdarbnieku – satrieks, lietpratēju – uzjautrinās.

Ar pilnu latviešu valodas instrukciju varat iepazīties zemāk
HIDROFORS-www

 

Nopietni par hidroforu, lasiet te!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ieva
10 decembris, 2019 17:48

Ja es būtu pirmo reizi saskārusies ar šo,piedodiet,profānu tulkojumu…būtu ziepes,un galvassāpes. Par tulkojumu nopietni jădomā izplatītājam,jo ne jau visi pircēji uzreiz saprot par ko ir runa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x